Pastane Cafe Lokanta doğalgaz tesisatı

Pastane Cafe Lokanta doğalgaz tesisatı

Pastane doğalgaz tesisatı nasıl yapılır maliyeti kaç para tutar.

Pastanelerde kullanılan cihazlar hemen hemen aynıdır.

pasta börek fırını,pişirme ocağı,ve semaver çay ocağı dır.

Pastane doğalgaz tesisatı evlerde yapılanlarda farklıdır.

kullanılan cihaz sayısı kadar gaz vanası bırakılması gerekir.

Keşif için gelen arkadaşımız tesisatınızın ön çizimini alır

metrajlarını ve cihaz kW kcal değerlerini not alır.

binada size bırakılmış vana var mı bakar. Aldığı çizimi hesap programında çizer ve boru çapı hesabını belirler.  Kullanılan gaz 3.5 m3 geçerse ana kolon hesabınada bakıp projelendirir.

Ustalara ön çizi mi vererek malzeme hazırlanır. Dükkanınıza gelinerek tesisatınızı çekerler. Sizin abone olmanızla beraber proje iğdaşa sunulur. Yaklaşık 2 iş günü içinde projeniz onaylanır. Sizin tekrar iğdaşa gidip sözleşme yapmanızla birlikte doğalgaz saatini alıyorsunuz. firmamız size gaz açma randevusu alır ve gazınız açılır.

Cafe doğalgaz tesisatı.

İstanbul genelinde cafe restuarant işlerinde uzmanlaşmış firmamız size sorunsuz işçilik sunuyoruz. Cafe doğalgaz nasıl yapılır. cafelerde kullanılan cihazlar sırasıyla ızgara,tost makinası,frütöz,semaver çay

radyant ısıtma,fancooler dur. Cafelerde  dükkan katlarınnda kullanılan cihazlarada bağlı olarak doğalgaz tesisat hesaplaması yapılır.

Cafe doğalgazı yapılırken kullanılacak cihazların iğdaş vizesi olması gerekmektedir. Her cihazın kW değeri alınır ve doğalgaz metraj hesabı çıkarılır. Bu metraja göre fiyat belirnir.

Lokanta doğalgaz tesisatı.

lokantalarda doğalgaz tesisatı yapmak için kullandığınız ocak,pişirme,fırın,çay ocağı vb. cihazların kW ve vizesine bakılır. Çıkan toplam m3 hesabına göre doğalgaz tesisatı boruları belirlenir.

Bu hesaba göre boru metresine kullanılan malzemeye göre fiyatlandırılır.

Borular kaynaklı çelik borudan yapılır. Saatin üstüne selonoid vana monte edilir.  Vanadan elektirik kablosuyla gaz alarm cihazları takılır. Her cihazın önüne vana bırakılır. Flexi bağlanır. İş bittikten sonra yapılan tesisat projelendirilir. Eğer üretim çok ise doğalgaz tesisatın basıncı 300 mbr yapılır. regülatör takılarak istenilen basınca ayrlanır her ocak aynı oranda yanar.

Proje onayı bittikten sonra sözleşme ve saat alınır. İgdaştan randevu alınır. Gazınız açılır

Sizde işinde uzman bir firma arıyorsanız ücretsiz keşif için hemen arayın uygun fiyatlarımızdan yararlanın.