İgdaş abonelik ve sözleşme yardım

İgdaş abonelik ve sözleşme yardım


İgdaş abonelik ve sözleşme yardım İgdaş abonelik ve sözleşme işlemleri igdaş tarafından yapılır. Dairenizde abonelik işlemi tapu fotokopisi kimlik fotokopisi ve varsa binaya ait tesisat numarası ile gercekleşir. Tesisat numarasını alt yada üst komsunuzun sayacında bulunan etiketten alabilirsiniz. 7 hanelidir.


Binada gaz kullanan abone yok ise tapu, kimlik,  elektrik yada faturası yeterlidir. İgdaşa gidiyorsunuz evraklarınızı verip abonelik işlemini tamamladıktan sonra dogalgaz tesisatınızı yaptırabilirsiniz. İşi verdiginiz dogalgaz tesisatcı firmaniz tarafından yapılan tesisat projelendirilelerek igdaşa onaya sunulur. Proje onaylandıktan sonra firma sizi tekrar igdaşa gönderir dogalgaz kullanım sözleşmenizi yaparsınız. firma igdaştan randevunuzu alarak gazınızı acar işlemler bitmiş olur.


İGDAŞ ABONELİK İŞLEMLERİ

Evinize dogalgaz tesisatı yaptıracaklar icin igdaş aboneligi şarttır. İGDAŞ abonelik işlemini internet üzerinden yapabilirsiniz. Daire sahibi iseniz tapu fotokopisi kimlik fotokopisi, kiracı iseniz kira komtratı götürmeniz yeterlidir.  Bu aşamadan sonra tesisatcı firma dogalgaz tesisatını cekerek proje işlemlerini başlatır. İgdaş randevu servisinden alınan gaz acım günü ile beraber gaz acılarak kullanıma bşlatılılır.


Rüzgar Isı Mühendislik olarak bizle alışveriş yapıp yapmadığınıza bakmadan, doğalgaz tesisatı ve kombiler hakkında soracağınız sorularınıza teknik destek verip, danışmanlık hizmetinde bulunuyoruz.

Rüzgar Isı Mühendislik

Yunus Emre Mahallesi 1397 sokak No:1/1 Sultangazi İSTANBUL

Telefon : 0212 667 54 59

Cep Telefonu : 0531 568 44 75

İgdaş abonelik ve sözleşme yardım

İgdaş abonelik ve sözleşme yardım