Doğalgaz tesisat yapımı ve merak edilenler

Doğalgaz tesisat yapımı ve merak edilenler


Doğalgaz tesisat yapımı ve merak edilenler ,DOGALGAZ TESİSATI  İŞLEMİ İGDASIN ÜCRETSİZ OLARAK BİNA ÖNÜNE KOYDUGU SERVİS KUTUYLA BAŞLAR.. SERVİS KUTUSUNDAN SONRA ÇEKİLECEK OLAN ÇELİK BORU TESİSTINI İGDAŞ YETKİLİ FİRMALAR YAPAR.

ANLAŞMIŞ OLDUGUNUZ ŞİRKET  SERVİS KUTUSUNDAN BAŞLAYARAK BİNA İCERSİNE HER DAİRE KAPISINA VANA BIRAKARAK ÇEKER. BU TESİSATIN ÜCRETİ BİNA SAKİNLERİNDEN ORTAK OLARAK TOPLANIP ALINIR.

BUDA ORTALAMA DAİRE BASINA 300TL TUTAR. DAİRE İCİNİ YAPTIRMAK İSTEYEN OLURSA FİRMA YETKİLİSİ TARAFINDAN ODALARIN M2 SİNE GÖRE RADYATOR ÖLÇÜLERİ ALINIR. KOMBİ KALORİ HESABI YAPILIR İSTENİLEN MARKA MODELLER BROŞÜR RESİMLERLE GÖSTERİLİR.

DAİRE KOMPLE TESİSAT KOMBİ PETEK HAVLUPAN vs FİYATLANDIRILDIKTAN SONRA TEKLİF MÜSTERİYE SUNULUR.  TEKLİF KABUL EDİLİRSE İŞ BİR GÜN GİBİ KISA BİR ZAMAN İCİNDE YAPILIR.   DAİRE SAHİBİ İGDAŞA ABONELİK İŞLEMLERİ İCİN TAPU FOTOKOPİSİ KİMLİK FOTOKOPİSİ İLE ABOLELİK YAPAR.  FİRMA PROJEYİ ONAYLATIR VE MÜŞTERİ SÖZLEŞME YAPMAK İCİN İGDAŞA GİDER. RANDEVU ALINARAK GAZ ACILIR.  KOMBİ SERVİSİNİN GELMESİYLE DOGALGAZ KULLANIMI BAŞLAMIŞ OLUR.

-Doğalgaz tesisatı işçiliği

-Doğalgaz tesisatı çektirmek

-Daire içi doğalgaz tesisatı

-2+1 Ev doğalgaz çektirme fiyatlari

-3+1 Ev doğalgaz çektirme fiyatlari

-Doğalgaz tesisatı nasıl yapılır

-Doğalgaz tesisatı çektirme fiyatları

 

Doğalgaz tesisat yapımı ve merak edilenler

Doğalgaz tesisat yapımı ve merak edilenler