Taksitli Doğalgaz Kombi Petek Kampanya

İndirimdekiler
Fiyatı      :      8.000 TL
Ürünün Özellikleri
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Senet Taksitlli Doğalgaz Kombi Petek Kampanya


Taksitlli Doğalgaz Kombi Petek Kampanyası. Kış geldi.. Doğalgaz tesisatı yaptırmanın tam zamanı. Rüzgar Mühendislik yılın kampanyasını sunuyor. Daire kapınızın önünde vana var ise siyah çelik borularla doğalgaz hattını kombi ve ocağınıza kadar getiririyoruz. her odaya petek banyoya havlupan kalorifer tesisatını yapıp kombiyi montaj ediyoruz. Size sadece igdaş aboneleigi kalıyor. Kampanyaya dahil ürünler D.döküm 24kw kombi,coppa marka beş metre radyatör,kalorifer tesisatı,doğalgaz tesisatı ve havlupan. hemen narayın.. ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanın.

KAMPANYA TÜM KREDİ KARTLAR İÇİN GEÇERLİDİR.

KAMPANYA KAPAMINDAKİ ÜRÜNLER

DEMİRDÖKÜM CONDENSE 24 KW YOĞUŞMALI KOMBİ

5 METREYE KADAR RADYATÖR

KALORİFER TESİSATI

DOGALGAZ TESİSATI

İŞÇİLİK

DOGALGAZ TESİSATI  İŞLEMİ İGDASIN ÜCRETSİZ OLARAK BİNA ÖNÜNE KOYDUGU SERVİS KUTUYLA BAŞLAR.. SERVİS KUTUSUNDAN SONRA ÇEKİLECEK OLAN ÇELİK BORU TESİSTINI İGDAŞ YETKİLİ FİRMALAR YAPAR.

ANLAŞMIŞ OLDUGUNUZ ŞİRKET  SERVİS KUTUSUNDAN BAŞLAYARAK BİNA İCERSİNE HER DAİRE KAPISINA VANA BIRAKARAK ÇEKER. BU TESİSATIN ÜCRETİ BİNA SAKİNLERİNDEN ORTAK OLARAK TOPLANIP ALINIR.

BUDA ORTALAMA DAİRE BASINA 300TL TUTAR. DAİRE İCİNİ YAPTIRMAK İSTEYEN OLURSA FİRMA YETKİLİSİ TARAFINDAN ODALARIN M2 SİNE GÖRE RADYATOR ÖLÇÜLERİ ALINIR. KOMBİ KALORİ HESABI YAPILIR İSTENİLEN MARKA MODELLER BROŞÜR RESİMLERLE GÖSTERİLİR.

DAİRE KOMPLE TESİSAT KOMBİ PETEK HAVLUPAN vs FİYATLANDIRILDIKTAN SONRA TEKLİF MÜSTERİYE SUNULUR.  TEKLİF KABUL EDİLİRSE İŞ BİR GÜN GİBİ KISA BİR ZAMAN İCİNDE YAPILIR.   DAİRE SAHİBİ İGDAŞA ABONELİK İŞLEMLERİ İCİN TAPU FOTOKOPİSİ KİMLİK FOTOKOPİSİ İLE ABOLELİK YAPAR.  FİRMA PROJEYİ ONAYLATIR VE MÜŞTERİ SÖZLEŞME YAPMAK İCİN İGDAŞA GİDER. RANDEVU ALINARAK GAZ ACILIR.  KOMBİ SERVİSİNİN GELMESİYLE DOGALGAZ KULLANIMI BAŞLAMIŞ OLUR.


Kampanya 31/12/2019tarihine kadar geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir