Kombi değişim kampanyası yapılması gerekenler

Demirdöküm Kombiler
Fiyatı      :      kdv dahil 3650 TL
Ürünün Özellikleri
Ürün Açıklaması Video Tanıtım Yorumlar

Kombi değişim kampanyası yapılması gerekenler


Kombi değişim kampanyası yapılması gerekenler,  Evinizdeki kombiniz bozuldu  yenisini almak istiyorsunuz ama nasıl olmalı  montajı kim yapacak igdaş projesi degisecek mi diyenler bu yazımızı okuyun.. Öncelikle alacagınız kombiyi iyi secmeniz gerekiyor kullandıgınız kombiden tecrube edinmişşinizdir.


Kombinin evinizin ısı ihtiyacına karşilık verecek kapasitede olması gerekmektedir. Bu konuda bilginiz yoksa yardım alabilirsiniz. Diyelimki kombiyi sectiniz bizim sitemizden veya baska biryerden aldıgınız firmanın kombiyle beraber igdaş degişim formu düzenlemesi gerekmektedir. Kombinizi montaj eden firma tarafından sizin tesisat nuamaranızı bilgilerinizi forma doldurur. igdaşa onaylattıktan sonra servisi yönlendirir. Servisin garanti baslatmasıyla kombiniz resmi olarak degişmiş olur.

Kombi değişim kampanyası yapılması gerekenler

Kombi tesisatı,  plastik borulardan yapılır. Önce kombi icçin uygun bir yer bulunur ve duvara asılır. Kombinin altından başlanarak iki adet 25 mm plastik boru sıcak ve soğuk olarak radyatorlere giriş çıkır yapılır. Sıcak radyatorun üstunden, soguk ise altından  baglanarak dönüş verilir. Bu sistemde evin tüm peteklerine aynı işlem uygulanır ve kalorifer tesisatı  kombi montajı tamalanmıs olur.


Kombi montajı, dairede daha önce kombi varsa değişim yapılması gerekiyorsa, öncelikle yeni alınan kombinin daire için yeterli olup olmamasına dikkat etmek gerekir. Kombiyi aldıktan sonra eski kombi sökülür ve yerine yenisi takılır. Kombi altı bağlantı seti fleksi değistirilir. İGDAŞ’a degişim formu onaylatılarak, kombi değişimi için servis yönlendirilir. Daire eğer yeni alınmışsa, son zamanlarda  inşaat şirketleri radyatörleri takıp, dogalgazı tesisatını çekiyor, kombiyi daire sahibine yüklüyor. Bu aşamada kombi satın alınır yetkili firma tarafından montajı yapılır proje çizilip, gaz açılır. bu konuda firmamızın tecrübesinden yararlanıp güvenli bir ısınma yaşamalısınız.

Kombi montaj işlemi göründüğü kadar kolay değildir. İşinde uzman tecrübe sahibi ustalar tarafından yapılması gerekir.

Kombi altında toplamda 5 adet boru vardır. Bunlar sırasıyla Şöyledir.

Soldan 1 boru kalorifer dönüş borusu

Soldan 2 boru sıcak su borusu

Soldan 3 boru gaz giriş flexi

Soldan 4 boru şebeke girişi

Soldan 5 boru ise kalorifer gidişidir

-Kombi montajında dikkat edilmesi gerekenler

-Kombi montaj malzemeleri

-Kombi montajı nasıl yapılır

-Kombi montajı fiyatları

-Kombi montajı fiyata dahil midir

ESKİ KOMBİSİNİ VERENE MONTAJ VE İGDAŞ DEĞİŞİM EVRAKI SADECE 400TLDİR. KREDİ KARTINA VADE FARKSIZ 9 TAKSİT.

  1. Ferat

    Kombi deyisim fiyatı ne kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir