Doğalgaz Projesi Gaz Açma

Doğalgaz Projesi Gaz Açma


 Doğalgaz Projesi Gaz Açma ,Doğalgaz tesisatı projesi yaptırmak istiyorum  ne yapmalıyım diyenler icin   firma mühendisi daireye gelerek doğalgaz tesisatının çizimini yapar.Proje  internet üzerinden İGDAŞ’a gönderilir. İGDAŞ onayı verdikten sonra daire eğer yeni ise doğalgaz sayacı alınır firma sayacı takar ve randevu alınır.Randevu zamanı İGDAŞ mühendisi ve firma mühendisi gelerek gerekli kontrolleri yaptıktan sonra dairenin doğalgazını kullanıma açarlar.


Doğalgaz tesisatı binanın merdiven boşluğundan içeri girerek dairelere dağılır. daire içlerine kombi ve ocak olmak üzere iki adet vana bırakılır. İGDAŞ bu boruların görünür ve kolay ulaşılabilir olmasını şart koşar. Nedeni ise gaz kaçağı durumunda acil müdahale etmek gerektiğinde kaçak olana yer rahatlıkla yapılır.


Doğalgaz tesisatı Sorunsuz işşilik bir günde proje onayı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ücretsiz keşif ve danışma icin hemen arayın. Doğalgaz tesisatı daire önüne bırakılan ana kolon tesisatından alınarak tavana yakın bir sekilde siyah çelik borudan yapılır. Evinizdeki ocak ve kombiye vana bırakılarak flex hortum ile bağlanır. Bu asamadan sonra tesisatı çeken yetkili firma mühendisi, doğalgaz projesini çizerek İGDAŞ’a onaya gönderir. Neden doğalgaz kullanmalıyım; doğalgaz evinize lpg den daha az basınc ile girer. kokusuz hafif ucucu bir gazdır. Isıtma derecesi yüksektir. Ucuzdur m3 1.2 tl dir. tüp bitti derdini sona erdidirir. kükürt icermez, her anlamda avantajını hissedeceksiniz. DOGALGAZ İLE EVİMİ EN İYİ NASIL ISITIRIM;


Dogalgaz yakıcı bır gazdır  ısıtma yapabilmesi için kombi veye sobaya ihtiyaç duyar. KOMBİ ÇALIŞMA PRENSİBİ;  Kombi icindeki yanma odasına aldıgı gazı yakar ve etrafından gecen kalorifer devresi bakır boruları ısıtarak pompa yardımı ile radyatorlere sıcak su gonderır. Radyatorlerde sürekli teklrar eden dolaşım sayesinde ortaya en saglıklı ısınma cıkar. SOBA İLE ISINMA; Soba aldıgı gazı prülöründe 30  cm yatayda yakar gözle görülebilen bu ateş dış emayesini sonra sobanın dısını ısıtarak bulundugu odayı ısıtır.


-Doğalgaz projesi gaz açma

-Doğalgaz proje bedeli, igdaş proje bedeli

-Doğalgaz aboneliği sözleşmesi

-Doğalgaz kaç günde açılır ?

-Doğalgaz projesi fiyatlari

Doğalgaz Projesi Gaz Açma

Doğalgaz Projesi Gaz Açma

igdaş gaz açma, doğalgaz projesi, doğalgaz projesi fiyatlari, kombi projesi